Boys 3A Region #4 - 2010 XC Championships - October 21, 2010


Scoring 4 of 6 runners.

back

Place Bib Name School Time
1. 225 Garrett Coles University 16:58
2. 178 Daniel Mahoney Jefferson Academy 17:14
3. 141 Brandon Fritz Eaton 17:30
4. 226 Dan Eberhard University 17:38
5. 156 Jeff Switzer Estes Park 17:41
6. 119 Gregory Mares Brush 17:42
7. 154 Ian McLain Estes Park 17:44
8. 144 Cash Merritt Eaton 17:45
9. 120 Anthony Rios Brush 17:51
10. 224 Chris Buhler University 17:51
11. 200 Isaac Alegria Platte Valley 17:52
12. 180 Robert Scrivner Jefferson Academy 17:54
13. 250 Tyler Shaffer Weld Central 18:14
14. 249 Adam Rhodebeck Weld Central 18:15
15. 223 Alex Breen University 18:18
16. 164 Chris Baker Frontier Academy 18:18
17. 140 Stan Devore Eaton 18:19
18. 227 Garret Roberts University 18:25
19. 143 Marcus Longwell Eaton 18:36
20. 151 David Gamble Estes Park 18:40
21. 167 Chibuikem Nwizu Frontier Academy 18:40
22. 107 Spencer Golsan Berthoud 18:53
23. 228 Sam Weighner University 18:56
24. 109 Erik Maas Berthoud 18:56
25. 169 Alex Tyrrell Frontier Academy 19:03
26. 246 Rassel Hausman Weld Central 19:06
27. 142 Aaron Gustafson Eaton 19:10
28. 176 Austin Fisher Jefferson Academy 19:31
29. 139 Britton Abbott Eaton 19:32
30. 121 Derek Zuniga Brush 19:35
31. 179 Brandon Patterson Jefferson Academy 19:36
32. 168 Brandon Thaxton Frontier Academy 19:37
33. 203 Codee Pfleiderer Platte Valley 19:37
34. 153 Hunter Johnson Estes Park 19:38
35. 111 Quinton Urchek Berthoud 19:48
36. 108 Adam Kemp Berthoud 19:49
37. 177 David Hansen Jefferson Academy 19:56
38. 205 Justin Wert Platte Valley 20:01
39. 166 Dalton Jensen Frontier Academy 20:13
40. 238 Brian Williamson Valley 20:19
41. 204 Cristian Wacker Platte Valley 20:21
42. 201 R.W. Jett Platte Valley 20:22
43. 110 Ravi Smith Berthoud 20:23
44. 202 Darrin Lambert Platte Valley 20:26
45. 212 Ryan Grover Strasburg 20:28
46. 248 Michael Quedenfeld Weld Central 20:37
47. 192 Irvin Lazcano Mead 20:51
48. 235 Michael Martinez Valley 20:53
49. 165 Josh Fogel Frontier Academy 20:59
50. 127 Garrett Cook Eagle Ridge Academy 20:59
51. 157 Ryan Thamert Estes Park 21:05
52. 181 Scott Sowell Jefferson Academy 21:14
53. 455 Teddy Tapiz Eagle Ridge Academy 21:22
54. 106 Kyle Cavey Berthoud 21:27
55. 193 Jacob Perez Mead 21:29
56. 118 Tim Brown Brush 21:45
57. 237 Andrew Weakland Valley 21:47
58. 188 Dakota Bingham Mead 22:02
59. 213 Chad Jones Strasburg 22:02
60. 236 Anthony Mozal Valley 22:03
61. 131 Alfonso Montez Eagle Ridge Academy 22:04
62. 190 Nick Fuog Mead 22:09
63. 245 Trent Harris Weld Central 22:25
64. 128 Alex Jimenez Eagle Ridge Academy 22:49
65. 247 Matt Pfauth Weld Central 22:59
66. 129 Jacob Jimenez Eagle Ridge Academy 23:00
67. 214 Tim Lee Strasburg 23:28
68. 215 Nathan McClintock Strasburg 23:30
69. 130 Jacob Lucero Eagle Ridge Academy 23:39
70. 234 Ruben Guevara Valley 23:48
71. 189 Hunter Bingham Mead 24:41
72. 191 Reilly Jones Mead 24:44
73. 216 Jacob Rodriguez Strasburg 28:57

back